Науково-технічна бібліотека

Одеської національної академії харчових технологій

Розташування
Нові надходження
Видання бібліотеки
Енциклопедія вчених
Корисні посилання
Відгуки
Пропозиції видавництв
Зараз на сайті: 22
Сьогодні: 62
Вчора: 109
На поточному тижні: 62
На минулому тижні: 1099
У поточному місяці: 5267
У минулому місяці: 7875
Усього: 294491

УВАГА!


ФАХІВЦЯМ ХАРЧОВОЇ ТА ПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ


Дозвольте запропонувати Вам новий спосіб отримання інформації для розвитку Вашого бізнесу в галузі харчових виробництв. Сподіваємось, тепер у Вас не буде необхідності перегортати стоси літератури, годинами просиджувати у «всесвітній мережі», шукаючи відповіді на питання: як розширити асортимент та збільшити термін придатності продукції, який новий ексклюзивний виріб запропонувати ринку, щоб швидко завоювати популярність та перевершити, нарешті, конкурента. Пропонуємо Вам укласти Угоду на отримання оперативної інформації з науково-технічною бібліотекою Одеської національної академії харчових технологій.

http://www.library.onaft.edu.ua

Бібліотека академії має унікальний фонд літератури з харчових виробництв, починаючи з «класичної» навчальної літератури до найостанніших журнальних публікацій провідних фахівців харчових технологій України, Росії, держав СНД. На сьогодні це, наприклад, актуальні питання функціонального, збалансованого харчування, все про продукти нового покоління, харчові волокна та домішки, питання економіки, моніторингу та прогнозування, останні наукові розробки та ін.

 

Перелік тем з харчових галузей

Використовуючи багаторічний досвід інформаційного обслуговування викладачів, аспірантів, студентів академії, а також електрону базу даних, ми зможемо забезпечити інформаційну підтримку Вашого виробництва.

НАЙГОЛОВНІШЕ

Користуючись пошуковою системою нашого сайта, за ключовими словами Ви з легкістю отримаєте список літератури за темою.

АЛЕ!

Ми пропонуємо не лише традиційний бібліографічний список, а й самі матеріали. Статті, глави з книг, публікації Ви отримаєте у зручному для Вас форматі (e-mail, диск, ксерокопія).

ТЕМА = БІБЛІОГРАФІЧНИЙ СПИСОК + МАТЕРІАЛИ

Порядок отримання інформації

Вичерпність інформації, оперативність, якість та індивідуальний підхід до кожного окремо поставленого завдання – гарантуємо. Погодьтесь, пропозиція цікава та вигідна, багато переваг: зекономите час (достатньо визначити тему), матеріали отримаєте безпосередньо та будете в курсі останніх розробок.


За більш детальною інформацією звертайтесь до чергового по сайту

 

e-mail: lib.onaft@gmail.com

Повну інформацію про Одеську національну академію харчових технологій та про науково-технічну бібліотеку див.

http://www.onaft.edu.ua